Стан

130 m²

4-собен


Ев. број: 4872
Огласот е прегледан 449 пати

Има џакузи. Во нова куќа со посебен влез, во мирна улица. Парното е на нафта.

ПРЕГЛЕД
Цена
500 €
Тип на недвижност
Стан
Тип на објект
Куќа
Собност/опис
4-собен
Опременост
Празен
Површина
130 m²

Карактеристики
Кат
/
Број катови
2
Градба
/
Реновиран
/
Ориентација
/
Паркинг
Нема податок

€ 500


Контактирајте нè за повеќе информации:Дом Дизајн.© Сите права задржани. 2023     Web Design by BNS