Стан

40 m²

2-собен


Ев. број: 39749
Огласот е прегледан 13 пати

Се издава комплетно наместен стан на Водно, на главна улица, 300 метри после ОУ Кочо Рацин. Станот е во нова, мала зграда на улица без бучава на 10 минути пешки до Центар.

ПРЕГЛЕД
Цена
360 €
Тип на недвижност
Стан
Тип на објект
Зграда
Собност/опис
2-собен
Опременост
Наместен
Површина
40 m²

Карактеристики
Кат
1
Број катови
/
Градба
2019 год.
Реновиран
2019 год.
Ориентација
Запад
Паркинг
Нема податок

€ 360


Контактирајте нè за повеќе информации:Дом Дизајн.© Сите права задржани. 2024     Web Design by BNS