Стан

72 m²

3-собен


Ев. број: 39687
Огласот е прегледан 215 пати

ПРОДАВАМ СТАН 72 м2 во Железара На 8 кат од 13 . Станот е со 2 спални соби ,големо купатило+ гостинско и Дневна соба, Трпезарија, Кујна, Подрум .... Последно реновиранје 2018 год ПВЦ Столарија - Прозори и врата Станот е на Јужна ориентација Греење на Железарско Парно Лифтови 2-два (комплет обновени) Паркингот е Слободен

ПРЕГЛЕД
Цена
72000 €
Тип на недвижност
Стан
Тип на објект
/
Собност/опис
3-собен
Опременост
/
Површина
72 m²

Карактеристики
Кат
8
Број катови
13
Градба
/
Реновиран
/
Ориентација
Југ
Паркинг
Откриено паркинг место

€ 72 000


Контактирајте нè за повеќе информации:Дом Дизајн.© Сите права задржани. 2024     Web Design by BNS