Стан

80 m²

3-собен


Ев. број: 39574
Огласот е прегледан 265 пати

Се изнајмува нов стан во Центар 80м2 кај Католичка,наместен комплетно Дневна, 2 Спални, 2Купатила,Балкон, Лифт Паркинг по договор Сопствено греење со клима инвертер

ПРЕГЛЕД
Цена
450 €
Тип на недвижност
Стан
Тип на објект
Зграда
Собност/опис
3-собен
Опременост
Наместен
Површина
80 m²

Карактеристики
Кат
5
Број катови
/
Градба
/
Реновиран
/
Ориентација
Исток
Паркинг
Нема податок

€ 450


Контактирајте нè за повеќе информации:Дом Дизајн.© Сите права задржани. 2024     Web Design by BNS