Стан

163 m²

4-собен


Ев. број: 39565
Огласот е прегледан 255 пати

Се издава луксузен стан на Водно во зграда на Настел со површина од 163 м2 на 3 кат од 4, комплетно опремен и комфорен со пространа дневна соба ,3 спални соби со посебни бањи од кој едната мастер,гостински тоалет,две тераси од кој едната со отворен поглед на Скопје, греење со нови инвентер клими во секоја соба плус сопствено парно на струја. Две паркинг места во гаража плус подрум. Цена за издавање 1200 евра + режиски трошоци.

ПРЕГЛЕД
Цена
1200 €
Тип на недвижност
Стан
Тип на објект
Зграда
Собност/опис
4-собен
Опременост
Наместен
Површина
163 m²

Карактеристики
Кат
3
Број катови
/
Градба
/
Реновиран
/
Ориентација
/
Паркинг
Нема податок

€ 1 200


Контактирајте нè за повеќе информации:Дом Дизајн.© Сите права задржани. 2024     Web Design by BNS