Стан

80 m²

3-собен


Ев. број: 39518
Огласот е прегледан 211 пати

Се издава комфорен стан во новоградба на топ локација(Водно).Прв спрат во објект од 2 спрата.Две спални соби ,простран дневен трпезариски простор.Два тоалета,ТВ, 2 ИНСТАЛИРАНИ КЛИМА УРЕДИ,голема тераса со поглед на крстот на Водно,подземен паркинг простор во објектот и паркинг место надвор.Месечната кирија изнесува 450€ плус сметките се ваш трошoк.

ПРЕГЛЕД
Цена
450 €
Тип на недвижност
Стан
Тип на објект
Зграда
Собност/опис
3-собен
Опременост
Наместен
Површина
80 m²

Карактеристики
Кат
2
Број катови
/
Градба
/
Реновиран
/
Ориентација
Југ
Паркинг
Нема податок

€ 450


Контактирајте нè за повеќе информации:Дом Дизајн.© Сите права задржани. 2024     Web Design by BNS