Стан

55 m²

2-собен


Ев. број: 39472
Огласот е прегледан 181 пати

Се издава комплетно наместен стан,со една спална. Станот поседува комплет кујна и секаква опрема за непречено функционирање . СМАРТ ТВ 63 инцх,Магента,Микробранова,Пегла,Фен и се останато. Пред зградата има бесплатен паркинг.Станот е веднаш вселив на пократок или подолг период.

ПРЕГЛЕД
Цена
450 €
Тип на недвижност
Стан
Тип на објект
Зграда
Собност/опис
2-собен
Опременост
Наместен
Површина
55 m²

Карактеристики
Кат
/
Број катови
/
Градба
2010 год.
Реновиран
2020 год.
Ориентација
Исток
Паркинг
Јавен паркинг

€ 450


Контактирајте нè за повеќе информации:Дом Дизајн.© Сите права задржани. 2024     Web Design by BNS