Стан

70 m²

3-собен


Ев. број: 39459
Огласот е прегледан 243 пати

Се издава трособен сончев стан од 70м2 во Панорама Резиденце, на 5ти кат, ориентиран на 3 страни, со паркинг место! - 24 часовно обезбедување, со контролиран влез - греење на струја или со 3 мултисплит клими - интернет и Макс ТВ

ПРЕГЛЕД
Цена
800 €
Тип на недвижност
Стан
Тип на објект
Зграда
Собност/опис
3-собен
Опременост
Наместен
Површина
70 m²

Карактеристики
Кат
5
Број катови
/
Градба
/
Реновиран
/
Ориентација
/
Паркинг
Нема податок

€ 800


Контактирајте нè за повеќе информации:Дом Дизајн.© Сите права задржани. 2024     Web Design by BNS