Стан

52 m²

2-собен


Ев. број: 38280
Огласот е прегледан 502 пати

Реновиран стан летово, во Дебар Маало. Квадратура, 50м2 + Подрум 20м2 Мала кујна, шанк со трпезарија, дневна соба, 1 спална, ходник, купатило Мала зграда ( стара) од 3спрата

ПРЕГЛЕД
Цена
93000 €
Тип на недвижност
Стан
Тип на објект
Зграда
Собност/опис
2-собен
Опременост
Празен
Површина
52 m²

Карактеристики
Кат
2
Број катови
/
Градба
/
Реновиран
/
Ориентација
Исток
Паркинг
Нема податок

€ 93 000


Контактирајте нè за повеќе информации:Дом Дизајн.© Сите права задржани. 2024     Web Design by BNS