Стан

74 m²

3-собен


Ев. број: 37591
Огласот е прегледан 602 пати

Станот е 74 метри квадратни, дневна со трпезарија и кујна, две спални (втората е и работна соба, две купатила (бања и тоалет) една тераса, ходник и паркинг место. Нов, невселуван. Греењето е парно на струја и две клими инвертер, во дневна и спална. Завеси со електронска контрола, опремен со микро печка, релна, плотна за готвење, аспиратор, машина за садови, перална и сушална, кујнски механизми и комплетен кујнски прибор. Три ТВ приемници, во дневна и двете спални.Договор не помалку од една година.

ПРЕГЛЕД
Цена
850 €
Тип на недвижност
Стан
Тип на објект
Зграда
Собност/опис
3-собен
Опременост
Наместен
Површина
74 m²

Карактеристики
Кат
4
Број катови
6
Градба
2022 год.
Реновиран
2022 год.
Ориентација
Исток
Паркинг
Откриено паркинг место

€ 850


Контактирајте нè за повеќе информации:Дом Дизајн.© Сите права задржани. 2023     Web Design by BNS