Стан

70 m²

4-собен


Ев. број: 36745
Огласот е прегледан 293 пати

Се издава луксузно наместен стан во Водно , на втор кат во нова зграда. Има инвертер клими во секоја соба, две спални, две вц-а, дневна со трпезарија и кујна. Италјански намештај и високо квалитетни уреди. Подземна гаража од 18м2.

ПРЕГЛЕД
Цена
500 €
Тип на недвижност
Стан
Тип на објект
Зграда
Собност/опис
4-собен
Опременост
Наместен
Површина
70 m²

Карактеристики
Кат
2
Број катови
/
Градба
2016 год.
Реновиран
2016 год.
Ориентација
Исток
Паркинг
Гаража

€ 500


Контактирајте нè за повеќе информации:Дом Дизајн.© Сите права задржани. 2024     Web Design by BNS