Стан

93 m²

3-собен


Ев. број: 34902
Огласот е прегледан 300 пати

Се издава трособен во близина на Универзална сала. Наместен стан со дневна ,кујна,тарпезарија,две тераси и две спални соби и 2 тоалета.

ПРЕГЛЕД
Цена
450 €
Тип на недвижност
Стан
Тип на објект
Зграда
Собност/опис
3-собен
Опременост
Наместен
Површина
93 m²

Карактеристики
Кат
5
Број катови
6
Градба
/
Реновиран
/
Ориентација
/
Паркинг
Нема податок

€ 450


Контактирајте нè за повеќе информации:Дом Дизајн.© Сите права задржани. 2023     Web Design by BNS