Стан

55 m²

Нема податок


Ев. број: 34028
Огласот е прегледан 140 пати

Издаваме комплетно реновиран стан со дневна,кујна,купатило,спална и тераса.Станот располага со градско парно и клима уред

ПРЕГЛЕД
Цена
300 €
Тип на недвижност
Стан
Тип на објект
/
Собност/опис
Нема податок
Опременост
Наместен
Површина
55 m²

Карактеристики
Кат
5
Број катови
/
Градба
/
Реновиран
/
Ориентација
/
Паркинг
Нема податок

€ 300


Контактирајте нè за повеќе информации:Дом Дизајн.© Сите права задржани. 2024     Web Design by BNS