Стан

75 m²

2-собен


Ев. број: 33423
Огласот е прегледан 597 пати

Се издава наместен стан од 75м2 приклучен на градско парно.Станот располага со дневна,трпезарија,спална,кујна,купатило,предсобје,и две тераси со прекрасен поглед.Цена 400 ЕУР месечно (доколку се користи паркингот + 50 ЕУР).Слободен од 01.05.2024 год.

ПРЕГЛЕД
Цена
400 €
Тип на недвижност
Стан
Тип на објект
Зграда
Собност/опис
2-собен
Опременост
Наместен
Површина
75 m²

Карактеристики
Кат
13
Број катови
16
Градба
/
Реновиран
/
Ориентација
/
Паркинг
Нема податок

€ 400


Контактирајте нè за повеќе информации:Дом Дизајн.© Сите права задржани. 2024     Web Design by BNS