Стан

45 m²

2-собен


Ев. број: 39785
Огласот е прегледан 121 пати

Се издава наместен стан кај Палма,вселив од 01.08.2024.

ПРЕГЛЕД
Цена
250 €
Тип на недвижност
Стан
Тип на објект
Зграда
Собност/опис
2-собен
Опременост
Наместен
Површина
45 m²

Карактеристики
Кат
7
Број катови
8
Градба
/
Реновиран
/
Ориентација
/
Паркинг
Нема податок

€ 250


Контактирајте нè за повеќе информации:Дом Дизајн.© Сите права задржани. 2024     Web Design by BNS