Стан

45 m²

2-собен


Ев. број: 39753
Огласот е прегледан 242 пати

Се продава стан во Кисела Вода 44 м2. Приземје на мала зграда, со тераса и подрум.Станот се продава празен.Гаражно место достапно за 5000 евра 14 м2.Дневна , кујна со трпезарија и една спална соба.Градско Парно

ПРЕГЛЕД
Цена
67500 €
Тип на недвижност
Стан
Тип на објект
Зграда
Собност/опис
2-собен
Опременост
Празен
Површина
45 m²

Карактеристики
Кат
1
Број катови
3
Градба
/
Реновиран
/
Ориентација
/
Паркинг
Нема податок

€ 67 500


Контактирајте нè за повеќе информации:Дом Дизајн.© Сите права задржани. 2024     Web Design by BNS