Стан

46 m²

2-собен


Ев. број: 39750
Огласот е прегледан 14 пати

Се издава стан во Карпош 1, 46 квадрати, во непосредна близина на Центар за странски јазици и техничките факултети. Станот се издава комплетно наместен и е со една спална соба, дневна со кујна, купатило и балкон. Зградата е од 2007, а станот е реновиран во 2016 година. Станот е на трети кат, со лифт. Пред и позади зградата има паркинг. Веднаш до зградата има градинка и основно училиште.

ПРЕГЛЕД
Цена
300 €
Тип на недвижност
Стан
Тип на објект
Зграда
Собност/опис
2-собен
Опременост
Наместен
Површина
46 m²

Карактеристики
Кат
3
Број катови
/
Градба
2007 год.
Реновиран
2016 год.
Ориентација
Исток
Паркинг
Нема податок

€ 300


Контактирајте нè за повеќе информации:Дом Дизајн.© Сите права задржани. 2024     Web Design by BNS