Куќа

60 m²

3-собна


Ев. број: 39556
Огласот е прегледан 282 пати

наместена куќа со дневна и кујна, една спална соба и помала соба, купатило и тераса, со мал двор и пред куќата паркинг за 1 возило

ПРЕГЛЕД
Цена
200 €
Тип на недвижност
Куќа
Тип на објект
Куќа
Собност/опис
3-собна
Опременост
Наместена
Површина
60 m²

Карактеристики
Кат
/
Број катови
/
Градба
/
Реновиран
/
Ориентација
/
Паркинг
Откриено паркинг место

€ 200


Контактирајте нè за повеќе информации:Дом Дизајн.© Сите права задржани. 2024     Web Design by BNS