Стан

84 m²

3-собен


Ев. број: 38989
Огласот е прегледан 71 пати

Се изнајмува наместен стан на Рампа во Кисела Вода во близина на Диамонт мол, меѓјугратска автобуска и железничка станица.Станот е на први спрат дневна и две спални соби две тераси една бања и едно вц.

ПРЕГЛЕД
Цена
350 €
Тип на недвижност
Стан
Тип на објект
Зграда
Собност/опис
3-собен
Опременост
Наместен
Површина
84 m²

Карактеристики
Кат
1
Број катови
/
Градба
/
Реновиран
/
Ориентација
Исток
Паркинг
Нема податок

€ 350


Контактирајте нè за повеќе информации:Дом Дизајн.© Сите права задржани. 2023     Web Design by BNS