Стан

72 m²

3-собен


Ев. број: 37635
Огласот е прегледан 321 пати

Се продава наместен 3 собен стан во Дебар Маало со вкупна површина од 72 м2 на 4 кат. Станот има дневна со трпезарија, кујна, две спални соби, ходник, 1 тоалет и 1 вц и тераса.

ПРЕГЛЕД
Цена
156100 €
Тип на недвижност
Стан
Тип на објект
Зграда
Собност/опис
3-собен
Опременост
Наместен
Површина
72 m²

Карактеристики
Кат
4
Број катови
/
Градба
/
Реновиран
/
Ориентација
/
Паркинг
Гаража

€ 156 100


Контактирајте нè за повеќе информации:Дом Дизајн.© Сите права задржани. 2023     Web Design by BNS