Стан

36 m²

2-собен


Ев. број: 37427
Огласот е прегледан 379 пати

Се продава 2 собен стан во Тафталиџе 1 близу 8 СЕПТЕМВРИ - болница, сите тех.факултети, Педагошки факултет зад самата зграда, 10 мин. пеш до Центар и Сити моол. Станот има дневна, кујна, одвоена спална соба, купатило и 2 тераси од кои една излегува од дневна, а другото француско балконче од спалната соба. Станот се продава опремен. Зградата нема лифт , од страна на изведувачот е почната постапка за вградување лифт. Паркинг просторот е јавен.

ПРЕГЛЕД
Цена
54000 €
Тип на недвижност
Стан
Тип на објект
/
Собност/опис
2-собен
Опременост
/
Површина
36 m²

Карактеристики
Кат
5
Број катови
/
Градба
/
Реновиран
2018 год.
Ориентација
Исток
Паркинг
Нема податок

€ 54 000


Контактирајте нè за повеќе информации:Дом Дизајн.© Сите права задржани. 2023     Web Design by BNS