Стан

42 m²

2-собен


Ев. број: 36401
Огласот е прегледан 416 пати

Се издава наместен стан со издвоен дел за спиење во Кисела Вода, нема лифт

ПРЕГЛЕД
Цена
250 €
Тип на недвижност
Стан
Тип на објект
Зграда
Собност/опис
2-собен
Опременост
Наместен
Површина
42 m²

Карактеристики
Кат
2
Број катови
5
Градба
/
Реновиран
/
Ориентација
Југ
Паркинг
Јавен паркинг

€ 250


Контактирајте нè за повеќе информации:Дом Дизајн.© Сите права задржани. 2024     Web Design by BNS