Стан

60 m²

3-собен


Ев. број: 16342
Огласот е прегледан 218 пати

Се издава наместен стан од 60м2 на 1-ви кат, во населба Тафталиџе 2 - Карпош, на 500м од Бул. Партизански одреди, во близина на Вардар. Има дневна со кујна и трпезарија, детска и спална соба, тоалет и 2 тераси.

ПРЕГЛЕД
Цена
200 €
Тип на недвижност
Стан
Тип на објект
Куќа
Собност/опис
3-собен
Опременост
Наместен
Површина
60 m²

Карактеристики
Кат
1
Број катови
/
Градба
/
Реновиран
/
Ориентација
Запад
Паркинг
Нема податок

€ 200


Контактирајте нè за повеќе информации:Дом Дизајн.© Сите права задржани. 2023     Web Design by BNS