Стан

100 m²

4-собен


Ев. број: 32834
Огласот е прегледан 124 пати

Аеродром, Скопје
Се издава наместен стан во Аеродром .Станот располага со дневна, трпезарија, кујна, една спална, една поголема детска соба, една помала детска или работна соба, помошна просторија кај машините за перење, два ходници со плакари, купатило и гостинско вц.две клими како и мали и големи апарати техника и се друго.

ПРЕГЛЕД
Цена
450 €
Тип на недвижност
Стан
Тип на објект
Зграда
Собност/опис
4-собен
Опременост
Наместен
Површина
100 m²

Карактеристики
Кат
1
Број катови
/
Градба
/
Реновиран
/
Ориентација
Север
Паркинг
Нема податок

€ 450


Контактирајте нè за повеќе информации:Facebook

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ДЕВИЗИ, А СЕ ПЛАЌААТ ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ПО КУРС НА НБРМ

Дом Дизајн.© Сите права задржани. 2019     Адреса: Митрополит Теодосиј Гологанов 32, 1000 Скопје, Р.Македонија тел:02 3111 544    Web Design by BNS     Web Strana Hosting